Ogrodzenia
Ogrodzenia z paneli zgrzewanych Ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej

Ogrodzenia siatkowe realizujemy z wyprodukowanej przez nas siatki ogrodzeniowej. Do wykonania ogrodzenia stosujemy podmurówkę betonową prefabrykowaną, słupki ogrodzeniowe malowane proszkowo oraz druty naciągowe i inne akcesoria. Wysokość słupków zgodna z życzeniem Klienta. Całość zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych.
Oferujemy siatkę ogrodzeniową produkowaną z drutu ocynkowanego, zabezpieczonego tworzywem PCV, które zwiększa jej trwałość oraz zapewnia estetyczny wygląd. Stosujemy druty wysokiej jakości, z atestem fabrycznym. Istnieje możliwość wykonania siatki o różnej grubości drutu i wielkości oczka. Wysokość siatki - do 200 cm, długość siatki zwiniętej w rolkę - 10 mb. Na siatkę oraz wykonane usługi udzielamy gwarancji.


Siatka ogrodzeniowa 1 Siatka ogrodzeniowa 2 Siatka ogrodzeniowa 3 Siatka ogrodzeniowa 4 Siatka ogrodzeniowa 5 Siatka ogrodzeniowa 6 Siatka ogrodzeniowa 7 Siatka ogrodzeniowa 8 Siatka ogrodzeniowa 9

Ogrodzenia z paneli zgrzewanych Ogrodzenia z paneli i siatek zgrzewanych

Ogrodzenia panelowe zgrzewane oraz ogrodzenia z siatek zgrzewanych charakteryzują się przystępną ceną, dużą wytrzymałością i bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Ponadto nie wymagają konserwacji i zachowują atrakcyjny wygląd przez wiele lat. Cieszą się coraz większą popularnością. Mogą być malowane na dowolny kolor. W skład ogrodzenia wchodzą słupki ocynkowane i pomalowane proszkowo. Opcjonalnie ogrodzenie wyposażane jest w podmurówkę betonową prefabrykowaną.


Panele zgrzewane 1 Panele zgrzewane 2 Panele zgrzewane 3 Panele zgrzewane 4 Panele zgrzewane 5 Panele zgrzewane 6

Ogrodzenia z przęseł kutych Ogrodzenia z przęseł kutych

Wykonujemy na zamówienie ogrodzenia metalowe charakteryzujące się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością. Zastosowanie różnorodnych elementów kutych zapewnia ogrodzeniu niepowtarzalność oraz estetyczny wygląd.


Ogrodzeia kute 1 Ogrodzeia kute 2 Ogrodzeia kute 3 Ogrodzeia kute 4 Ogrodzeia kute 5

Ogrodzenia drewniane i drewnopodobne Ogrodzenia drewniane i drewnopodobne

Realizujemy ogrodzenia z zastosowaniem elementów drewnianych zabezpieczonych specjalistycznymi preparatami zapewniającymi długotrwałą, aktywną ochronę drewna. Ogrodzenia drewniane i drewnopodobne charakteryzyją się wyjątkową estetyką.


Ogrodzeia drewniane 1 Ogrodzeia drewniane 2

Ogrodzenia z siatki leśnej Ogrodzenia z siatki leśnej

Ogrodzenia z siatki leśnej odznaczają się szybkim montażem oraz doskonale chronią przed zwierzyną. Stosowana przez nas siatka pokryta jest warstwą cynku, która zapewnia ochronę przed korozja.


Ogrodzeia z siatki leśnej 1 Ogrodzeia z siatki leśnej 2

Bramy, furtki, balustrady Bramy, furtki, balustrady

Wykonujemy na zamówienie Klienta bramy wjazdowe skrzydłowe, furtki i balustrady wykonane według różnych wzorów, o różnej długości do użytku domowego lub przemysłowego.


Bramy 1 Bramy 2 Bramy 3 Bramy 4 Bramy 5 Bramy 6 Bramy 7 Bramy 8